Právě probíhá AKCE 23 % SLEVA na Starter PackCHCI SLEVU

Milan Myšík - mistr Evropy v Enduro

Milan Myšík je český elitní Enduro MTB závodník, který jako jediný získal národní titul ve všech disciplínách, kterým se během své kariéry věnoval. Závodní kariéru odstartoval v šesti letech Bikrosem a následně se přes Fourcross dostal až k Enduru na horských kolech, kde v současné době patří k evropské špičce a pravidelně se účastní závodů po celém světě.

 

Jaké jsou jeho úspěchy?

Milan se pyšní několika oceněními, ale my bychom vypíchli, asi ty největší. Milan je čtyřnásobným mistrem České republiky. V roce 2005 se stal Mistrem ČR v Bikrosu, v letech 2010 a 2011 ve Fourcrossu a v roce 2018 získal mistrovský titul v Enduru na horských kolech. V roce 2019 vyhrál Milan celkově sérii závodů European Enduro Series a stal se tak evropským šampioném! Sezóna 2020 byla pro Milana ve světovém žebříčku Enduro World Series zatím nejúspěšnější. Obsadil celkově 35. místo a stal se tak nejlepším Čechem ve světovém EWS žebříčku.

 Mysak-9

Proč mu SimplyMix vyhovuje?

“SimplyMix si dávám hlavně na snídani nebo svačinu v autě. Je to skvělé řešení, když třeba brzy vstávám na trénink nebo závod a nemám čas si připravit snídani. Miluju na něm také tu rozmanitost díky široké nabídce příchutí. Můžu si je mixovat a mít tak každý den jinou chuť koktejlu. Nejvíc mě ale baví kombinace káva a vanilka. Na co ale taky nedám dopustit jsou jejich tyčinky. Vlastně asi není den, kdy bych si alespoň jednu nedal. Jsou skvělou svačinou mezi tréninky."