Právě probíhá AKCE 23 % SLEVA na Starter PackCHCI SLEVU

Staň se součástí naší SimplyMix komunity

Naši komunitu tvoří pestrá směsice osobností, které se nechávají inspirovat a zároveň inspirují ostatní. A to je právě to, co chceme. Propojovat lidi a ukázat všem, že každý z nás je jedinečný, má svůj jedinečný příběh a každý jeden příběh, stojí za sdílení. Nemusíš být zrovna olympijský vítěz, abychom ti dali prostor. Někdo je skvělý manažer, někdo perfektní učitel a jiný se zase třeba hraje video hry. Každý z vás nás zajímá. Staň se součástí naší komunity a inspiruj svou životní cestou ostatní.

Po uvedení SimplyMixu na trh se kolem nás začala zcela spontánně utvářet skupina zajímavých lidí, kteří si k našemu drinku našli svou vlastní cestu. A protože jim chutnal a splňoval vše, co od nutričně vyváženého jídla očekávali, stali se našimi ambasadory. Svou tvář a své příběhy nám poskytli bez odměny, jen tak, sami za sebe - a to je právě to, čeho si vážíme. To je totiž důkaz toho, že máme fakt špičkové jídlo, kterému lidé věří.

Komunita plná inspirace a zdravého životního stylu

Mezi lidmi z naší komunity najdeš špičkové sportovce, zpěvačky, herečky, umělce, spisovatele, moderátory, ochránce zvířat, muzikanty ale i tak zvaně „obyčejné lidi“. Jenže jak víme, nikdo není obyčejný. Protože každý něco umí a v něčem je dobrý. Poděl se s námi o to, co miluješ ty a v čem můžeš ostatní inspirovat. Je to snadné, prostě nám svůj příběh pošli na info@simplymix.com

Přihlas se k odběru našeho newsletteru

Nech se inspirovat naší komunitou a přihlas se k odběru našeho newsletteru. Získáš tak pravidelné novinky o produktech SimplyMix, příběhy našich členů, exkluzivní nabídky a mnoho dalšího. takto: Připoj se k nám a staň se součástí komunity, která podporuje zdravý životní styl a vzájemnou inspiraci. Stačí, když na domovské stránce níže vyplníš svůj e-mail.