Právě probíhá AKCE 23 % SLEVA na Starter PackCHCI SLEVU

SimplyMix – vyvážené, zdravé a taaaaak dobré

Hodně učení? Neustále na cestách? Nebo se ti jen jednoduše nechce vařit? Žádný problém. Díky SimplyMixu můžeš jíst zdravě, ať už jsi kdekoli. Inovativní alternativa k běžnému jídlu a dost možná tvůj nový, věrný společník. Jednoduše perfektní jídlo – výživné, pohodlné a za skvělou cenu.

Moderní životní styl zahrnuje hlavně nedostatek času, hodně povinností a s tím spojené i změny stravovacích návyků, což znamená, že tradiční vyvážená jídla pomalu mizí z našeho jídelníčku. Ruku v ruce jde také úbytek pohybových aktivit a následné nabírání na váze a zdra

Dietní koktejl? Ne! Proteinový prášek? Ne! Celé jídlo? Ano! 

Se SimplyMixem budeš mít naprostou kontrolu nad svojí stravou.  Ať už jsi na cestách, ve škole, na brigádě nebo doma. SimplyMix je skvělý, když potřebuješ něco rychlého (nebo se ti prostě jen nechce vařit), ale zároveň zdravého se spoustou proteinu, vitamínů a minerálních látek. Je vyroben z přírodních, udržitelných surovin bez jakýchkoliv živočišných produktů! Neděláš tak něco dobrého jen pro sebe, ale i pro životní prostředí.

Tak si pojďme tohle jídlo víc představit. SimplyMix, to je proteinový koktejl, který uspokojí tvůj hlad až na 5 hodin: Kromě toho ale pokryje i všechny tvoje nutriční potřeby, aniž bys musel trávit čas dlouhým nakupováním nebo vařením. Jedná se o směs bílkovin, sacharidů a tuků, včetně vitamínů, omega-3 mastných kyselin, minerálních látek, a také superfoods Maca a Ashwagandha. Tato směs ti poskytne vše, co tvé tělo potřebuje.

Budeš ho milovat nejen pro jeho rychlou přípravu, ale i chuť. Díky 11 jedinečným příchutím tě tento koktejl nikdy nepřestane bavit. Prostě si vždycky dáš tu, na kterou máš zrovna chuť. Ať už to bude karamel, káva, borůvka, pistácie, jahoda, banán nebo některá jiná.