Právě probíhá AKCE 23 % SLEVA na Starter PackCHCI SLEVU

O nás

Jak a proč vznikl SimplyMix

Co je to SimplyMix

SimplyMix je česká značka, která nabízí plnohodnotné jídlo nové generace. Produkty jsou charakteristické unikátním nutričním složením, které zajišťují tělu vše, co potřebuje.

A proč vznikl SimplyMix?

Chtěli jsme vyvinout řadu nutričně plnohodnotného jídla, které šetří nejen čas, ale také zdraví. Často hladovíme a necháme nakonec tělo dosáhnout takové energetické prázdnoty, že potom saháme po nezdravém jídle, které nám přijde do cesty, např. fastfoody, různé balené trvanlivé pečivo, polotovary apod., které co do komplexnosti složení nejsou úplně ideální. Buď jsou tato jídla příliš tučná, smažená nebo stojí jen na sacharidovém základu, což není pro tělo dobré. Lepší je tedy mít připravenou variantu zdravého plnohodnotného jídla, které je navíc obohaceno o vitamíny a minerální látky. A tím je SimplyMix

SimplyMix je jídlo, ale zároveň životní styl. Produkt, který je součástí běžného života lidí. Nechybí v žádné domácnosti, protože každý se občas ocitne v situaci, kdy nemá možnost uvařit si nebo si připravit jídlo na cesty.
 
SimplyMix tvoří technologicky vyspělé produkty, ale hlavně jeho jedineční zákazníci. Jde o vzájemnou inspiraci v rámci komunity i brandu. Zákazník inspiruje nás a my jeho.

Všechny naše produkty jsou veganské.

Naše mise je spojovat lidi

Podporovat angažované lidi s ambicí a motivovat je ke snaze něčeho dosáhnout. Motivovat je, aby byli sami sebou a šli za svým snem. Ukázat, že možné je vše. Ukázat cestu k získání respektu a vnitřní rovnováhy.

SimplyMix je určen pro každého. Pro každého, kdo se může ocitnout v nějakém časovém presu nebo je doma na homeoffice a nechce se mu vařit, případně jede do přírody, kde ví, že nebude možnost si jídlo uvařit.

Dále třeba do posilovny, do auta jako pohotovostní jídlo pro případ uvíznutí v koloně. Oblíbený je R2D například do odpočívárny po sauně, kdy tělo potřebuje také doplnit tekutiny nebo SM tyčinku lze zabalit do školy na svačinu, na jarní prázdniny do batohu na svah apod. SimplyMix je také dobrý pro nemocné, lidé trpící nechutenstvím, pro lidi, kteří mají problémy s kousáním, pro kohokoliv, kdo se nachází v nějaké zdravotní indispozici a nemusí to být pouze problémy s kousáním nebo zažíváním.

Celé naše portfolio je čistě na rostlinném základu. Naše výrobky jsou potvrzeny certifikační organizací a pyšníme se V-label vegan logem, což je logo, které potvrzuje rostlinný původ výrobku. Často si hodně lidí mylně myslí, že co je veganské, tak se nedá jíst, protože je to třeba až extrémně zdravé nebo ne příliš chutné. Tak jako jde dopředu vývoj v elektronice, v oboru lékařství, apod. tak i v oboru potravinářství se posouváme.

Takže to, co platilo třeba 20 let zpátky, možná ještě 10 let zpátky o veganských výrobcích, tak dnes to už zdaleka neplatí. Konkrétně výrobky SimplyMix jsou chutné a přímé ve své chuti, současně velmi jemné bez pachutí např. syrovátky, která často může bývat chuťově rušivá. Proto pojďme zahodit nesmyslné mýty :)