Právě probíhá AKCE 23 % SLEVA na Starter PackCHCI SLEVU

SIMPLY inspiration, MIX of people

Na jedné straně SimplyMix stojí technologicky vyspělé produkty, na straně druhé, stejně důležité, pak jeho jedineční zákazníci. Jde o vzájemnou inspiraci v rámci komunity i brandu.

SimplyMix people sdílí stejné hodnoty

Těmi jsou zdravý životní styl, etika, zájem nejen o své zdraví, ale také o planetu. Zároveň si nechtějí ubírat na požitku z jídla, protože SM chutná skvěle.

Za dobu, co SimplyMix spatřil světlo světa, chytl za srdce spoustu zajímavých lidí. A to vlastně z nejrůznějších možných oborů. Ať už jde o sportovce (Zbyňka Ceradského – mistra světa v kulturistice, Milana Myšíka – mistra ČR v BMX, Sofii Smutnou – triatlonistku, běžkyni), osobnosti z oblasti kultury (Adélu Knapovou – spisovatelku,  Travise ONeilla – zpěváka  a kytaristu, Lukáše Vincoura – bubeníka, spisovatele, fotografa a ochránce práv zvířat, Annabelle – hudebnici a držitelku ceny Anděl za objev roku 2022) nebo lidi se zajímavým životním příběhem (Nikol Kalašovou – miss tatoo 2022, Ivetu Ondriášovou – majitelku azylu pro zvířata, Lubomíra Kuču alias Kučina – multiuměleckou personu a zakladatele značky Deafmessanger). 

Tito lidi zcela spontánně spojil náš brand.

Protože jim usnadňuje cestu v tom, co dělají. Nemusí tolik přemýšlet o jídle, když potřebují zrovna dělat na tom, co je pro ně důležité. SimplyMix je zasytí, dodá živiny a chutná. 

Víme, že každý člověk je svým osudem zajímavý. Proto jsme se rozhodli, že budeme lidi propojovat. Ostatně o tom se můžeš přesvědčit sám. Stačí mrknou na náš Instagram. Ačkoli zdánlivě třeba farmář, aktivista, malířka nebo sportovec nemají nic společného, spojuje je právě SimplyMix. A proto pokud si myslíš, že právě ty bys měl patřit mezi nás, napiš nám svůj příběh a my tě rádi vezmeme mezi sebe.

SimplyMix není všechno, ale všechno ostatní bez SimplyMixu není ničím.